Postovani, juce sam bila na uz u privat. Ordinac. Ginopsis i dr. Je rekao da beba nije napredovala (u 9 toj nedelji) i zakazao mi je kiretazu za sutra u 19. 30, mene interesuje da li da to obavim u privatnoj ili drzavnoj klinici i da li to nije kano da se radi u tom terminu? Hvala! Pozdrav. Ivana

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da li je registovana srčana akcija ploda ili ne, taj podatak niste naveli. U zavisnosti od vaših finanskiskih mogučnosti možete intervenciju uraditi privatno ili u bolnici.