Poštovani, porodila sam se 10. 06. 2009. Godine carskim rezom. U listu za novorođenče stoji da beba nije zaplakala odmah, već u drugoj minuti. Interesuje me da li to može imati kakvih posledica za bebu u kasnijem razvoju?

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Tum je važna procena apgar skora. Tražiter da vam ga izlistaju,. Ako su ostali paramewtri skora bili uredni onda nema razloga za zabrinutost, ja bih vam preporučio da uradite ultrazvučni pregled glave vaše bebe,.