Pre 5 dana imala sam odnos sa partnerom, tokom odnosa sam osetila bol u jednom trenutku i primetila sam posle par sekundi malo krvi iz analnog otvora (seks nije bio analni) . Posle me je bolelo u stomaku sa desne strane u ravni pupka prilikom aktiviranja stomacnih misica, naredna 4 dana sam osetila kao da me nesto slabo ziga kod desnog jajnika. Sada ne osecam bol ali me zanima sta je to moglo biti i da ne ostanu neke posledice. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da li imate hemeroide, uradite kontrolu hirurga,. Bolovi u donjem dijelu stomaka se mogu katkada javiti zbog aktiviranja fergusonovog refleksda kod odnosa, ili kod posebnih poza pri odnosu kada je najveći pritisak na grlić materice,.