Pozdrav! Imam blizu 39 god, 25 nedelja trudnoce i povisene trombocite (582) . Brine me sto su od poslednjih rezultata pre 6 nedelja skocili (bili su 511) . Da li je to rizicna trudnoca, hoce li uticati na bebu i da li mogu nesto da preduzmem. Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Preporuka je da se javite flebologu ili internisti da bi se videlo da li treba ukljućiti antitrombinsku terapiju. Ako je prva trudnoća u7 grupi ste visoko rizičnih trudnoća.