Nadam se da ce mi neko odgovoriti jer sam u velikom problemu. . . Lecim se od genitalnog herpesa vec pune tri nedelje. Ginekolog mi je prepisao sprejherpagen ali mi je pomogao samo sto se tice unutrasnjeg dela vagine. . . Spolja se prosirio. . . Cula sam za aciklovir. . . I uz preporuku devojke koja radi u jednoj ginekoloskoj ordinaciji kupila i tablete i mast. . . Tablete pijem 5 puta na dan a mast mazem pet puta dnevno. . . Kupila sam jos jednu tubicu masti i nista. . . Nista se nije promenilo. . . A sto je jos gore dobila sam menstruaciju. . . Da li da nastavim sa aciklovirom i lekovima ili da sacekam da prodje. . . Sta da radim, da li je to normalno sto se toliko lecenje oduzilo?

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Lečćenje genitalnog herpesa je dugotrajno. Ono što treeba da znate je da se herpes uvek može ponoviti kada vam padnu imunološke snage organizma/menses, bolesna stanja i sl/aciklovir pijte bez prestanka 5 tableta dnevno mesec do mesec i po dana,.