Isla sam na ginekoloski pregled i sve je u redu osim jedne infekcije koja nije strasna. Prepisane su mi macmirror vaginalete. Posto sa suprugom pokusavam vise od godinu dana da dobijem bebu i nista se ne dogadja volela bih da mi pomognete. Na koji pregled bi trebalo da idem za proveru plodnosti jer se vec plasim da nesto nije u redu. Hvala od srca unapred!

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Prvo da vaš suprug uradi spermogram, a vi jedan kvaliutetan ultrazvučni nalaz 11 dana od prvog dana menstruacije kako bi se videlo da li ste u plodnom ili neplodnom ciklusu,.