Poštovani, od svojih šesnaestih godina do danas (27) ja sam već kroz svašta prošla. Bez obzira na to da do sada imala sam dva partnera i vodila računa o zaštiti bolovala sam od: bacterial vaginosis, adnexit. L. Dx. , colpit mycotica, vulvovaginitis mycotica, cervicit in sanat, erythroplakia pvu. Cervicitis, adnexalgia i dx, bezbroj puta od gljivičnih infekcija, itd. Već je i meni teško nabrajati. Svesna sam toga da vi niste prorok i da ne možete kroz ovaj mejl da procenite moje reproduktivno zdravlje, ipak interesuje me vaše mišljenje, savet. Mogu li ja posle svega ovoga jednoga dana da postanem majka? Kakva su vaša iskustva u toku prakse?

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Zašto da ne,. Možete postati majka, moja vam je preporuka da eventualno uradite hsg, metoda kojom se ispituje prohodnost jajovoda i da budete nmirni.