Imam 23 god. I imam problem sa menstrualnim ciklusom (nisam dobila 6 meseci) . Pre šest meseci sam bila kod ginekologa i primila sam tri injekcije hormonske da bi izazvali menstruaciju (tada sam dobila) . Tada sam radila i ultrazvuk, gde mi je rečeno da imam polucistične jajnike i umanjenu matericu. Neznam šta da radim, da li bi trebalo opet da idem kod ginekologa ili da čekam da dobijem?

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Preporuka je da odete kod nekog kvalitetnog ginekologa koji znaq da leći policistične jajnike,. , dugotrajnom medikamnetoznom ili operativnom terapijom.