Molim vas da mi kazete koja sve ispitivanja treba da uradim, zbog nemogucnost da ostanem u drugom stanju, posle pokusaja od godinu dana. Posebno zbog mog uzrasta. Dali mislite za in vtro, da je kraci put do cilja. Sta mi savetujete vestackim putem ili da cekam ako se dogodi??? Unapred vam zahvaljujem.

    Odgovoreno: 25. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Prvo partner da uradi spermatogram a vi ultrazvučni pregled organa male karlice, rutinske lab. Nalazer, torch, i eventualno hsg tj snimanje materice i prohodnosti jajovoda,.