Materica mi je fiksirana za zadnji deo, kako kazu od nekih upala, i stvara mi jake bolove u krstima. Moje pitanje je da li je moguce to resiti laparoskopijom, a ako ne koje je resenje? I da li je to opasno, da li predstavlja problem za trudnocu? Imam 27 god. I nisam radjala.

    Odgovoreno: 25. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Može se rešiti laparaskopski a možete i ostati trudni/samo je problem 12 nedelja trudnoće kada materica iz male karlice izlazi u trbušnu šupljinu/