Postovani doktore, nadam se da ce mi pomoci vas odgovor. Imam 19 god i imam veoma jake bolove tokom menstruacije. Pored stomaka boli me i kicma. Misici na nogama i imam mucnine. Kad ce prestati ovi bolovi i da li je opasno kad popijem po 4-5 tableta dnevno?

    Odgovoreno: 25. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam koje tablete pijete, uraditeultrazvučni pregled organa male karlice da se vidi da nema neka organska podloga za pomenute bolove,. Uzmite i šumeće magnezijum tqablete 2 do 3 dana pre mensesa po 2 do 3 tbl