Poslednjih godinu dana imam problema sa 3 i 6 grupom sekreta, ginekolog mi da vaginalete, obicno kanesten i macmiror, mesec dana bude u redu i opet se pojave simptomi i bris opet pokaze isto. Interesuje me da li bih trebalo da radim neke druge analize sem obicnog brisa jer mene moj ginekolog uverava da je to normalno zbog uskih farmerki, vesa, ulozaka, stresa i ishrane, i da li moj decko treba nesto da proveri jer ne koristimo zastitu a zajedno smo vec 3 godine i sledece godine planiramo i bebu, (imam 28 god) hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Treba da uradite i bris na chlamidiu, m ikoplazmu i ureaplazmu te cervikalni bris jer se samo uzimanjem vaginalnog sekreta bte bakterije ne mogu dijagnosticirati