Molim hitan odgovor! Imam 47 godina, i problem sa dijagnozom uterus myomatosus. Operacija mi je zakazana tek za 2 meseca, te vas molim da mi kazete sve sto mozete o ovoj dijagnozi, kako bi mi olaksali i pomogli do dana dok ne budem na programu. Unapred zahvalna. Vesna u.

    Odgovoreno: 28. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Miomi su dobročudni tumori materice i gotovo nikada ne prelaze u zločudne tumore,. Operacija se provodi u ovisnostii o velićini tumora, lokalizaciji tumora, da li su obilni mensesi ili ne i sl.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #37557

    • Molim hitan dgovor suprugami ide na operaciju dg. Uterus muematosus maternice sada 22. 7. Dalije to sta opasno alije anemicna puno pozdrava nermin iz lukavac kod tuzle molim pomozite nam bar malo.