Poštovani,
    Jednom sam imala kandidu, i koristila sam vaginalete, međutim ne sećam se imena. U međuvremenu sam se informisala da kandidu mogu dobiti i od antibiotika, jer zadnjih godinu dana nemam odnose. Sada opet sam dobila kandidu, jer imam pojačan sekret i peckanje, svrab. A pila sam 3 kutije antibiotika. Zanima me da li bih mogla na svoju ruku kupiti vaginalete i koje, ili moram ići da vadim sekret?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Preporuka je da uzmete vaginalni sekret, ali ako niste u mogućnosti uzmite canesten 3 vaginalete " bayer" i svako veče kroz tri noći aplicirate u rodnicu po jednu vaginaletu.