Poštovani,
    Molim Vas za savet kako da odložim menstruaciju zbog odlaska na more. Poslednji put sam dobila menstruaciju 19.07.09 i s obzirom da je redovna na 4 nedelje po mojoj računici trebalo bi da dobijem 16.08.09 pa 13.09.2009 a 09.09.09 putujem na more. Šta mi preporučujete koju terapiju s obzirom da imam urednu menstruaciju i redovne seksualne odnose a ne koristim kontracepcivne pilule?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Preporuka je da kada želite koristiti tablete za odlaganje menstruacionog ciklusa da Vam nakon pregleda preporuči Vaš ginekolog. Hormonalna terapija se ne prepisuje internetom.