Poštovani,
    Imam problem sa PMS-om desetak dana pre očekivane menstruacije. U tih deset dana mi se ceo svet sruši, totalno sam negativna, plačljiva, odražava se na moj posao, prijatelje i partnera a meni je najgore je mi se stalno čini da svi ostali žive bolji život od mene, osećam se tako nesrećno i tužno da više ne mogu da se podnesem. Mnoge mame mi govore da se posle prve trudnoće stvari menjaju na bolje. Moj partner i ja planiramo bebu ako se to može planirati i molim Vas da mi odgovorite kakve su šanse da se moj pms sindrom popravi posle dolaska deteta. Imam 28 godina.
    Hvala!

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35577

    • Poštovani dr Todoroviću, hvala puno na odgovoru. Poslušaću savet i početi sa tabletama magnezijuma. Iskreno se nadam da će se posle trudnoće promeniti ova agonija. Hvala puno.