Poštovani,
    Molim Vas odgovor 1. Možete li prokomentarisati rezultat ca 125= 59 (ref <35), sediment. = 20 2. Da li ca 125 može biti ovoliko povećan zbog hronične ili akutne upale jajnika? Imam 29 god, nisam rađala.
    Hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Niste nam poslali ultrazvučni nalaz, ali i inflamatorni proces može biti uzrok povišenih vrednosti ca -125, te se javite Vašem ginekologu da Vam ordinira antibiotsku terapiju/longaceph a 2 gr 19 dana/te eventualno još jedan antibiotik posle toga, a potom ponovite ca 125.
      Pozdrav.