Poštovani doktore,
    Imam vaginalnu kandidu i već sam Vam pisala o tome. Pitali ste me šta koristim? Vaginalete neo-penotran i daktanol mast. Ranije nisam imala šećer ali ga nisam proveravala poslednjih par meseci. Pila sam i Lactogin, i opet mi se vrati. Koje analize trebam tačno da uradim? Ima već godina kako se patim sa tim.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Treba pod broj jedan da prekontrolišete šečer u krvi i da se vidi da li ste dijabetičar ili ne. Uz vaginalni sekret proverite i stolicu na candidu.
      Pozdrav.