Poštovani,
    Već drugi mesec suprug i ja se trudimo da ostanem u drugom stanju, ali nam ne uspeva. Pre mesec dana sam pila antibiotike zbog esherichie coli, a pre par dana su mi u mokraći našli i urea urealyticum i opet treba da pijem antibiotike zajedno sa suprugom. Poslednje tri menstruacije su mi čudnog rasporeda. U Junu na 28 dan, Jul na 29 dan a sad sam dobila 23 dan više ne znam ni kako plodne dane da ustanovim?! Šta da radimo?
    Unapred hvala A.U.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Plodni dani se najbolje mogu ustanoviti ultrazvučom dijagnostikom tj. folikulometrijom koja se radi od desetog dana menstrualnog ciklusa, računajući da je prvi dan M.C. referentni dan.
      Pozdrav.