Poštovani,
    S vremena na vreme mi je naduvena vagina i odnosi su bolni, ta nadutost traje nekoliko dana pa se povuče a posle nekoliko dana se ponovi isto. Sekret mi nije pojačan, ni promenjen. Uradila sam bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu i svi su negativni. Urinokultura je sterilna, papa II grupa. Cervikalni bakterioliški nema patogenih klica a u vaginalnom su pronadjene E. Coli u malom broju i enterococcus u malom broju. Antibiogram nije rađen, rečeno mi je da ne treba da se leči. Da li mi baš te bakterije stvaraju problem? Šta mi preporučujete kao terapiju jer mi stvarno smeta. Alergija na kondom ili dnevne uloške nije, jer ih ne koristim a imam stalnog partnera.
    Hvala.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35469

    • Dragi doktore, imam problem kada imam odnose. Pojacan mi je sekret kada imam seksualne odnose. I imam neku gljivicu na vagini. , i ne znam sta da radim. . Molim vas pomozite. . . Unapred hvala. .