Poštovani doktore,
    Danas mi je urađena explorat. frac. kiretaža, i biopsija grlića materice. Papa mi je III grupa. Moje jedno od pitanja je: - da li explorat. kiretaža pospešuje da mi svaki mesec bude uredan menzis, jel unazad 2 god nisam imala. Drugo pitanje, rezultati hist. patol. nalaza u najgoroj varijanti, da li je opasno. Ja sam redovnom kontrolom, i uz radila pre 6 i pre 3 mes, materica u redu.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Eksplorativna kiretaža Vam neće regulisati mensrtrualni ciklus, to je dijagnostička metoda da bi se videlo da lio je neka promena na uterusu dobroćudna ili ne, kada bude nalaz phd a javite se.
      Pozdrav.