Poštovani,
    Imam jedno pitanje, može zvučati čudno ali me muči. Imam dečka već skoro dve godine, imamo odnose, prilikom kojih koristimo kondom. I sve je ok. Međutim i on i ja se samozdavoljavamo. Ni to nije problem, nego način na koji se ja samozdavoljavam. Uvek prilikom tuširanja, sa tušem, tj. uperenim tušem u vaginu, i doživim orgazam na bazi mlaza vode. Elem. Zanima me da li je to zdravo, da li smeta voda što direktno ide u vaginu, zbog kamenca, da li to može dovesti do stvaranja cisti ili sličnog. Nisam osetila bolove, a menstruacije su mi redovne, uglavnom na 28-30 dana.
    Unapred zahvalana.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ne može dovesti do navedenih tegoba ali nije preporuka da to učestalo radite, jer ispiranjem rodnice smanjujete kiselost rodnice koja je jedina zaštita rodnice od bakterija.
      Pozdrav.