Poštovani,
    Ja i suprug smo pre dva meseca lečili ureaplazmu a kod mene je pronađena bakterija u mokraći providentia spp. Ponovili smo rezultate i sve je bilo u redu kod oboje. Ali kod mene se još uvek javlja bol u predelu levog bubrega i od pre nekoliko dana osećam peckanje mada nemam učestalo mokrenje. Da li mogu ostati u drugom stanju ako imam bakterije u mokraći? U braku sam šest meseci i nisam ostala trudna još uvek.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Imajte odniose od 11 do 16 dana od prvog dana menstruacije i tada je očekivati ovulaciju u tom periodu. Smete ostati trudni a ako za 3 meseca ne ostanete trudni javite se Vašem gineklologu.