Poštovani,
    Bila bih Vam jako zahvalna ako bi ste mi protumačili dijagnozu: colpitiset cervicitis, polypous endom min. A ultrazvuk: uterus normalno velik, endom 10m sa susp. Malim endom. Polipom, oba ovarija uredne veličine mikrocisticne građe.
    Hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Polip endometrija je suspektan znači da je dijagnoza nesigurna. Ponovite ultrazvučni nalaz dva dana iza mensesa kod nekog iskusnog pretraživača, jer sa mensesom može i polip da se isplavi, tj nestane.