Poštovani,
    Pijem diane 35 negde oko 4 godine, imala sam problem da su malje na bradi počele da crne, doktorka mi je prepisala ovaj lek, međutim, kada napravim pauzu, problem se vraća i menstruacija izostaje po par meseci, doktorka mi je savetovala da ne pravim pauzu u terapiji, tako da ih pijem skoro 2 godine bez pauze, nisam rađala i bojim se negativnih posledica. Molim Vas za savet, da li uopšte postoji trajnije rešenje, da se problem ne vraća i smem li da pijem lekove bez pauze?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Jako dugo pijete dianu 35, obično se ona daje kod policističnih jajnika, da li ste bili na ultrazvuku, promenite terapiju, da li je doktorka ginekolog ili endokrinolog.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #34855

    • Pijem vec 7 godina diane 35. Doktorka mi savetuje da predjem na slabije tablete. Pocela sam da ih pijem zbog policisticnih jajnika. Da bih presla na druge tablete, moram da napravim pauzu od mesec dana! Da li moze za vreme pauze da mi se javi cista? Pozdrav!