Poštovani,
    Moja sestra ima 14.5 godina i ima problem sa menstruacijom koja traje često i više od 10 dana, a prva 4 dana ima jako bolna i obilna krvarenja. Pritom menstruaciju dobija već 3.5 godina. Molim Vas kažite mi o čemu se radi? Da li je neki poremećaj u ishrani ili nešto drugo što ne funkcioniše kako treba? Kažite šta bi mogla da uradi da bi rešila ovaj problem? Bila bih Vam puno zahvalna ako možete na ma koji način da pomognete.
    Hvala unapred! Pozdrav

    Odgovoreno: 16. 07. 2009.
    • Poštovana,
      U prvom redu treba uraditi jedan kvalitetan ultrazvučni pregled sa punim mokraćnim mehurom da se vidi da li postoji organski razlog za to produženo krvavljenje.