Poštovanje
    zadnju menstruaciju sam imala 4.6., radila sam test na trudnoću i pozitivan je. Sada sam 5 tjedana i 4 dana, imam neki smeđkasti iscjedak i kao neki pritisak u stomaku. Išla sam doktorici i rekla je da ona ništa neobično ne primijeti, nije radila uz jer smatra da je još uvijek prerano, propisala mi je dabroston 2x1. Šta vi mislite o tome, i da li imate neku preporuku? Imam li razloga za zabrinutost? (imala sam jedan missed i problematičnu blizanačku trudnoću). Kontrola i uz bi trebali biti krajem ovoga mjeseca.
    Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 13. 07. 2009.
    • Poštovana,
      imate razlog za zabrinutost. To je preteći pobačaj, treba da mirujete i uzimate dabroston 3x2 tbl ili utrogestan ntbl 3x2, te da se javite ginekologu ili ga promenite.