Poštovani!
    Imam 36 godina i dijagnosticiran mi je cin III. Budući da nisam rađala radiće mi klasični konus. Da li će to imati utjecaja na moje začeće, jer sam čula da postoji i letz konus. Da li se cin III može nakon odstranjivanja ponovo vratiti, koliko operacija vremenski traje i kada se može odpočeti sa normalnim seksualnim aktivnostima?
    S poštovanjem!

    Odgovoreno: 13. 07. 2009.
    • Poštovana,
      nakon konizacije moći će te ostati trudni nakon 4 do 6 mesesi ako phd nalaz bude uredan. Normalan seksualni život možete poćeti nakon dva mesecas od intervencije, jednom u 6 meseci raditi papa bris