Poštovani dr,
    Prije svega, želim Vam dobar dan! E sad da li Himen može da se probije prstom i nakon toga da se ostane trudan iako nije bilo spolonog odnosa bilo predigre pa su spolni oragni bili u bliskom odnosu.
    Hvala unaprijed i molim Vas da odg. na adresu a ne javno.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Himen se može povrediti i prstima a da li ste trudni ili ne i kakva je to igra bila videćete ako ne dobijete menses, tada uradite beta hcg iz krvi.