Poštovani,
    Otprilike oko 4,5 dana pre prave menstruacije mi izađe braon iscedak, pa drugi dan rozikasto i onda pauza od dva dana, i tek onda mi krene kako treba od trenutka kad krene normalno mi traje 5 dana, ako se računa i to što mi 5 dana pre menstrucije izlazi jako malo braon i rozikaste boje onda mi ciklus traje 10dana. Šta bi moglo biti u pitanju i da li bi mi peruvian maca mogla pomoći oko normalizovanja ciklusa?
    Hvala unapred. Pozdrav

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      To verovatno nema te u svim ciklusima već samo u ciklusima sa ovulacijama, opisani simptomi nastaju kao posledica rane insuff. žutog tela, zbog manjka progesterona te Vam preporučujem da uzmete progesteron iz krvi 23 ili 24 dan računajući od prvog dana mensesa.