Poštovani,
    U toku drugog porođaja doktor nije hteo da napravi epiziotomiju pošto je bio drugi porođaj, pa sam raspucala skoro do anusa. Posle toga se javila blaga inkontinencija (uglavnom kad kijam ili ako je posredi jak kašalj). Moj ginekolog do sad mi nije rekao da imam spuštenu vaginu ili neki drugi poremećaj. Radim kegelove vežbe ali ne redovno. Moje pitanje je da li zbog ovog može da se javi problem kod postizanja orgazma kod mog partnera?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno mu to smeta, moja Vam je preporuka da uradite takozvanu stražnju plastiku kojom se izvrši rekonstrukcija ulaza u rodnicu i prerastegnutih mišića karličnog dna.