3.11.2008. urađena mi je laparaskopija operacione dijagnoze su n97 i n80 kao terapiju sam primala: 1.12.2008. Amp. Dipherelline 3.75; 28.12.2008. Amp. Dipherelline 3.75; 24.1.2009. Amp dipherelline 3.75; 20.2.2009. Amp. Dipherelline 11.25: do danas 8.7. Nisam dobila menstruaciju, zabrinuta sam pa vas molim za mišljenje.
    Hvala!

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      radi se o endometriozi i sterilitetu, endometrioza je takovo patološko stanje gde se sluznica materice ne nalazi samo u šupljini materice već i van svog prirodnog staništa,. Terapija vam je dobro prepisana i kod davanja te terapije i nemate menstruacionog ciklusa jer je zadatak terapije da sprečavajući menstreuacioni ciklus dovede do atrofije eventualno preostalih žatišta endometrioze koja su ostala posle operacije