Poštovani!
    Imam 36 godine, a muž 42 godine. U braku smo 6 godina i nemamo djece. Uradili smo sve pretrage i ja i on. Kod mene je ustanovljeno visok prolaktin (za 4 puta viši od normale-muški hormoni). Trošila sam terapiju promagon. Kod muža su ustanovljeni spori spermatozoidi. On je takođe trošio terapiju. Ljekar je ustanovio da je veći problem kod mene. Poslije urađene kontrole moji hormoni su se bili sveli na normalu, ali ni nakon toga ja nisam ostala u drugom stanju. Ako imate nešto da mi predložite kojim putem da sada krenem, i vaše mišljenje dali se ja mogu nadati blaženom stanju. Meni su doktori predlagali i umjetnu oplodnju ali pošto ja nisam u mogučnosti da to realizujem nisam se ni upuštala u to. Iako sam redovno posjećivala ginekologa tek sad nakon 6 god. Otkriven mi je visok prolaktin. Izgubila sam volju da više i hodam doktorima a stim i nadu da ću roditi. Pomozite barem sa savjetom.
    Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      mislim da je za vas jedino rešenje da se uključite u program ivf tj bebe iz epruvete i ako bi mogli da uđete u nacionalni program koji je besplatan.