Dana 11. juna ove godine otklonjen mi je plod jer se nekoliko dana nisu čuli otkucaji srca i plod se sve više smanjivao. Koliko ne bi smela da ponovo ostajem u drugom stanju? Da li je štetno ako ostanem nakon mesec dana ponovo u drugom stanju?

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      preporuka je da ostanete u drugom stanju 4 do 6 meseci nakon prekida trudnoće kako bi materica ponovno bila spremna, sa kvalitenim endometrijumom tj, sluznicom da prihvati novu trudnoću.