Poštovani
    Imam 26 godine. Već 3 godine nemam redovan ciklus i ne mogu da ostanem u drugom stanju, imam sina koji ima 5 godina. I nisam imala nikakvih problema u trudnoći. Zadnja menstruacija bila je 8 maja i trajala je tri do četri dana, 6 juna sam dobila ali braon i sluzavo, ostalih nekoliko dana bilo je ali samo kad se obrišem, uradila sam test, nisam trudna, sad će dva meseca kako nisam dobila. Molim vas da mi odgovorite, veoma sam zabrinuta, moja adresa je david_sveda@hotmail.com. U azilu sam a nemam prava na lečenje.
    Pomozite mi.

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      testovi mogu biti lažno pozitivni i lažno negativni,. Verovatno ste od stresa poremetili menstrualni ciiklus, sačekajte mesec do dva da vidite da li će se regulisati a ako ne potražite pomoć ginekologa.