Poštovani,
    imala sam problem sa menstrualnim ciklusom (dobijala sam na 15 dana) i doktorica mi je prepisala primolut nor, da pijem 3 ciklusa od 16-26 dana menstruacije, po 2 tablete na dan. Kada sam popila prvu kutiju dobila sam odmah posle 2 dana od poslednje tablete. Drugu kutiju sam završila pre 4 dana i još uvek nisam dobila menstruaciju. Zanima me da li je to normalno i šta da radim ako ne dobijem u skorije vreme? Ne znam do koliko dana može da prođe od ispijanja poslednje tablete do menstruacije? Želela bih samo još da dodam da sam imala odnose uz korišćenje kondoma, i kakve bi bile posledice ako je nekeko došlo do trudnoće?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      to se dešava sve u sklopu terapije, menses treba da dobijete 3, pet do 7 dana posle zadnje tablete, ako ne dobijete javite se vašoj doktorici, ali uzimanje primoluta nije trajno rešenje.