Poštovani,
    Imam 24g, i nedavno sam saznala da imam miom na materici promjera 20mil. / 21mil. Imam veoma bolne menstruacije, koji se manifestuju kroz bolove u kičmi donjem stomaku, nagon na povraćanje i uopšte gađenje, dugo mi traju i veoma su obilne. Upravo to stanje me natjeralo da se obratim ljekaru koji je na ultrazvuku konstatovao da imam miom, molim Vas ja nikada nisam imala polne odnose, interesuje me kako mogu da se liječim i kakve posledice mogu da imaju na moje zdravlje. Da li ću u budućnosti moći voditi normalan život i da li mogu imati djece. Unaprijed sam Vam zahvalna na odgovoru.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Miomi su dobročudni miomi, koje treba pratiti da li rastu ili ne, i u zavisnosati od lokalizacije mogu činiti smnetnje u toku vašeg života. Obavezne kontrole.