Poštovanje,
    Danas je šesnaesti dan od porođaja! Krvarenje je trinaestog dana prestalo da bi se opet pojavilo petnaestog i evo traje već dva dana! Da li imam razloga za brigu s obzirom da nemam nekih jakih bolova osim ponekad kada dojim bebu! Porođaj je protekao vaginalno prirodnim putem.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Proces epitelizacijem i čiščenja rane na materici traje 6 nedelja, to su takozvane 4 lohije koje će izlaziti u sledečem periodu. Kontrakcije materice su normalna pojava kod dojenja, da Vam ne objašnjavam mehanizam.