Poštovani,
    Imam 31 godinu. Porodila sam se 15. Aprila, prirodnim putem, uz epiduralnu anesteziju. Nije bilo nikakvih problema ni na porođaju ni posle njega. Prestala sam da dojim dete 20 dana posle porođaja, ne zato što nisam imala mleka, već zato što sam imala napade žuči koji sam morala i da operišem. Mleka i sad imam po koju kap kad stisnem grudi. Ono što mene brine je što još uvek nisam dobila menstruaciju pa me interesuje da li je to normalno ili treba nešto predužeti povodom toga.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Dok god traje laktacija može se desiti da nemate menstruaciju ali to istovremeno ne znači da ne možete ostati trudni, preporuka ultrazvučni pregled male karlice.