Poštovani,
    Bila sam na ultrazvuku male karlice (ginekološki nalaz), Ovarijum levi mi je 34x22mm, a desni 43x28mm i policističan. Bila sam i na pregledu. Čekam rezultate. Da li je to normalno? I da li policističnost utiče na to što nisam dobila 45 dana i ovaj i prethodni mesec. Imam uredne odnose sa mužem. A pošto sam bila pod stresom da li i to utiče. I doktor mi je rekao ako ne dobijem za par dana da će mi dati endometril ili tako nešto. Da li su to hormoni i da li ih treba piti?
    Hvala.

    Odgovoreno: 14. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32970

    • Bila sam na pregled doktor mi bas nije objasnio sta je to pa me brine treba mi odgovor uterus dim 41x44mm nehomogene dradje miometrijuma jasnog endometrijuma debljine do 8. 6mm levi ovarijum 26x19 mm sa par sitnih folikula desni ovarijum 27x18 mm sa par sitnih folikula. Dali mogu da dobijem odgovor za ovo. . ? Hvala