Poštovani,
    Zanima me šta je to PCR testiranje na papiloma viruse! Posle koliko vremena nakon spaljivanja kondiloma mogu da računam da sam izlečena? Pošto sam u braku od skora i želimo bebu kada mogu da počnem da odnosima i da li mojoj trudnoći može nešto da smeta vezano za već postojeći problem.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 07. 2009.
    • Poštovana,
      To je test kojim se otkrivaju papiloma virusi i ro nisko, srednje i visoko rizični tipovi. Kondilomi se uvek mogu povratiti kada Vam padnu odbrambene snage organizma, kada dobijete nalaz javite se.
      Pozdrav.