Poštovani,
    Ako se koristi Orgametril, da li žena može za to vreme da ostane trudna? I ako žena može tad da ostane trudna, da li po prestanku njegovog korišćenja može doći do nekih posledica?
    Hvala

    Odgovoreno: 02. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32816

    • Posle menstruacije moje devojke (nedelju dana) bio sam nepazljiv dal ona moze ostat trudna???? Pomozite ko zna?????????: (

    • Sta su pore tj. mesanje gonoda kod ploda ako koristim orgametril i ako ostanem u drugom stanju