Poštovani,
    Pre dva i po meseca sam otišla kod ginekologa jer mi se pojavio svrab, bol i pojačan sekret neprijatnog mirisa. Rečeno mi je da je peta grupa sekreta (trihomonas). Kao terapiju dobila sam orvagil i neo-penotran da koristim. Posle terapije mi se smirilo, ali ubrzo i vratilo, terapija je ponovljena, ali mi se treći put vratilo. Primetila sam da mi ispadaju ugrušci oker boje, isprala sam irigarorom, ali je izašla veća količina "mase" (kao kuvana koza koja se raspada)... Zaista bih cenila Vaše mišljenje!
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Tzrihomonas vaginalis je polno prenosiva bolest i verovatno se Vaš partner nije lečio. Inače se to veoma jednostavno izleči ali leče se oba partnera.
      Pozdrav.