Poštovani dr,
    U 24. sam nedelji trudnoće (24+3), i prva mi je trudnoća. Pokrete bebe osećam od kraja 19. nedelje. Sada ih osećam svaki dan, u određenim periodima dana, najčešće uveče, ali nisu isuviše jaki, i retko kada se vide na površini trbuha. Više su kao blago gurkanje ili balončića u trbuhu. Postala sam zabrinuta slušajući priče trudnica u mom periodu kako njihove bebe skaču, ritaju se, prevrću, kako im se stomak ceo pomera od pokreta... Dosadašnji uz pregledi su bili uredni. Pre trudnoće sam bila normalno uhranjena. Ima li osnova za razmišljanje da sa mojom bebom nešto nije uredu?
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Da li ste ikada čuli da je žena - ženi ispričala lepu priču o trudnoći ili o porodu. Ja radim 35 godina i samo slušam horor priče. Kod Vas je to sve u najboljem redu i nevalja da se beba skače i prevrče u stomaku i da su pokreti bolni, to znači da nešto nije u redu sa cirkulacijom kroz posteljicu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #32752