Poštovani,
    Već 2 godine pokušavam da zatrudnim, ali bezuspešno. Svi nalazi su u redu kao i hsg, da li možete da mi predložite šta sledeće treba da uradim, kao i da mi odgovorite, da li smem da vežbam na kućnom biciklu, s obzirom da pokušavam da zatrudnim?
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Da li ste radili folikulometriju, da bi se videlo da li imate ovuilaciju ili ne, kakav je nalaz spermograma vašeg supruga,. Potrebno je uraditi i anti spermatozoidna antitela iz cervbikalnog kanala. - vežbati možete bez problema.