Poštovani,
    Imam 23 god, menstruacija mi skoro svakog mjeseca kasni po nekoliko dana, neredovne seksualne odnose sa dečkom. Imam nekoliko pitanja i nadam se da ću dobiti odgovore na njih: - s obzirom da imam neredove odnose, da li to može biti uzrok bolnih odnosa? Napominjem da u toku odnosa sam nedovoljno vlažna. Nisam nikada bila kod ginekologa, a prvo odnos sam imala sa 17 god. - drugi problem koji mi se javio je dlakavost na području grudi. U početku ih je bilo sasvim malo, ali sada su se pojavile u znatno većoj mjeri. Zanima me da li je to normalo, jer mi to predstavlja veliki problem i ne znam kako da se riješim toga. Nadam se da ću dobiti potrebne informacije.
    Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 02. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Moja Vam je preporuka da se uradi ultrazvučni pregled jajnika i materice jer po opisanoj simptomatologiji bi se moglo raditi o sindromu policističnih jajnika.
      Pozdrav.