Moj i dečko i ja smo imali seksualne odnose nekolkiko puta. Ali bez zaštite. Na dva puta kad smo imali meni je peckalo i dobila sam neku iritaciju i kad sam mu rekla on kaže mi da nije do njega problem i rekao mi je da on je dobio neke žute nešto kao ciste ili šta ja znam, kao bubuljice. Nije mi jasno kako se to to dogodilo dva puta a prethodno nije mi bilo ništa. Nisam osetila to peckanje. Imala sam mnogo belopranje žuto i gusto. Da li on je na meni preneo nekakvu infekciju ili? Puno pozdrava i molim vas za odgovor.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      verovatno se radi o gljiivičnoj infekciji koja je bezazlena te vam preporučujem da se javite vašem ginekologu da bi se uzeo bris iz rodnice odnosno vaginalni sekret.