Bila sam kod doktora i pratio je ceo mesec moje stanje kaže da je sve u redu sem što se kod mene ne stvara ovulacija i kaže da je to problem što nisam do sad ostala trudna pa bih želela da pitam da li je to opasno da li je lečivo i da li treba da se uradi nešto da bi došlo do te ovulacije?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      postoje lekovi koji se zovu stimulatori ovulacije koji mogu dovesti do sazrevanja većeg broja jajnih čelija u jednom ciklusu, ali se tada mora biti pod brižnom kontrolom ginekologa. Verovatno to vaš ginekolog zna te se obratite njemu za pomenute lekove.