Poštovani,
    imala sam cilklus 04.06. a, sa klomifenom sam počela 05.06. do 09.06. na uz 18. Folikuli su mi bili 23 i 25 mm. Na desnom jajniku. Pregnyl sam primila istog dana i imala redovne odnose od 19.06. ujutro do 21.06. uveče. Ne znam da li je rano ali bradavice su mi osetljive na dodir, u stomaku imam osećaj blage nadutosti i blage bolove u krstima kada se savijem, a kroz desni jajnik osećam probadanje, nekad blago, a nekad malo jače. Da li je moguće da je već došlo do začeća? Inače skoro dve godine pokušavam da zatrudnim i non - stop sam pod hormonima, a pijem i bromokriptin zbog povišenog prolaktina. Molim vas za što brži odgovor jer sam u strasnoj neizvesnosti!!!
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.
    • Poštovani,
      još je veoma rano da se kaže da li ste trudni ili ne, ukoliko vam menses izostane 2 do 3 dana uradite beta hcg iz krvi da bi proverili da li ste trudni ili ne, navedene vaše tegobe mogu biti od klomifena/hiperstimulacija/te vam preporuzčujem jedan ultrazvučni pregled.