Urađena mi je biopsija grlića, jer mi je uočen mozaik, a papa iii, rađala sam 2x (doduše carski rez tako je moralo), došli su mi rezultati, dr mi je pokušao da objasni šta je tačno u pitanu, ali sam se uplašila: (molim vas da mi odgovorite šta tačno znači sledeća dg, kao i šta vi mislite da treba sledeće da uradim: dysplasio epitelii planocellularis focalis cervicis uteri gradus levis - cin i - lsil cum koilocytosis. Cervicitis chronica nonspecifica.
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #32445

    • Molim vas da mi odgovorite, stigao mi je nalaz biopsije ali lekar je na godisnjem pa sam sad u neizvesnosti. . Uglavnom ova je dijagnoza i, ii hpv cervicitis cum chronica cum dysplasia laminae epithelialis gradus mediocris cinii/hsil. N 87.